Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/1800/virtual/www/domains/hodinky.ikn.cz/wp-content/themes/bueno/functions/admin-setup.php on line 19

Warning: Use of undefined constant woothemes - assumed 'woothemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/1800/virtual/www/domains/hodinky.ikn.cz/wp-content/themes/bueno/functions/admin-setup.php on line 89

Kontakt

Pokud potřebujete tvůrcům toho webu něco důležitého, ale opravdu důležitého, tak nás samozřejmě můžete kontaktovat. K tomu vám poslouží tento email na správce webu:


V.Subr(at)seznam.cz


Na tento email se určitě obraťte pokud by se jednalo o nějakou nefunkčnost na těchto stránkách nebo porušení autorských práv. Vše se budeme snažit dát neprodleně a ke spokojenosti všech do pořádku.

Stejně tak pokud máte zájem o reklamu na tomto webu nebo o nějakou hlubší formu spolupráce. Tento web má vysoce úzce specifikované návštěvníky se zájmem o hodinky, zejména jejich koupi, takže můžeme být pro váš obchod velkým přínosem!

Méně důležité věci prosím piště do komentářů na tomto webu. Pravidelně je kontrolujeme a snažíme se brát vaše názory, doporučení nebo dotazy na vědomí a také reagovat na ně!

Zatím bez komentáře, buď první!

Diskuze

*