Warning: Use of undefined constant style - assumed 'style' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/1800/virtual/www/domains/hodinky.ikn.cz/wp-content/themes/bueno/functions/admin-setup.php on line 19

Warning: Use of undefined constant woothemes - assumed 'woothemes' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/1800/virtual/www/domains/hodinky.ikn.cz/wp-content/themes/bueno/functions/admin-setup.php on line 89

Luxus jménem Casio WAVE CEPTOR WVQ-550DE-4AVER

28 Říj

U některých hodinek jsem rád, pokud mi je dealeři vůbec půjčí. To je případ i luxusních Casio WAVE CEPTOR WVQ-550DE-4AVER. Jedná se o hodinky vyšší střední třídy, čemuž napovídá i cena přes 4 tisíce korun. Nicméně za tu sumu dostanete velmi kvalitní hodinky, které vám vydrží celý život a ještě vás důstojně budou reprezentovat. Nosil jsem je na ruce sice jen týden, ale po celou tu dobu jsem si připadal jako král.

Nyní tedy je stručně pár mých dojmů Casio WAVE CEPTOR WVQ 550DE jsou opravdu nádherné hodinky. Jedná se o opravdu masivní kus oceli a od prvního pohledu je vidět, že jsou určeny hlavně pro muže. Hodinky působí dynamicky a přitom nejsou nijak přeplácané a vypadají elegantně. Dominantním prvkem je masivní tachymeter, kolem celých hodinek a pak také dva menší číselníky nad dvanáctou a šestou hodinou. Narazil jsem na dvě barevné kombinace a to s černým a červeným ciferníkem samozřejmě v kombinaci s nablýskanou ocelí. Já osobně měl červenou variantu a i ta působí velmi luxusně. Zkrátka ideální doplněk k vašemu Ferarri.

Co se týká funkcí hodinek, tak i ty jsou na nejvyšší úrovni. I když žádné serepetičky tady nehledejte Casio WAVE CEPTOR WVQ-550DE-4AVER jsou manažerské hodinky, které kladou důraz na přesnost a kvalitu, nikoliv na telefonní adresář o 1000 místech. Displej je tu jen jeden opravdu malý na datum. Kromě toho mají hodinky ještě stopky s přesností 1/20 vteřiny, max. 60 minut, alarm a automatické led podsvícení. Největší devizou tohoto modelu je, že je synchronizován přes rádio na miliontiny sekundy (radio controlled). Tak přesné hodinky jste asi neměli.

Závěr:

Co říci o tomto modelu? Casio WAVE CEPTOR WVQ 550DE 4AVER jsou hodinky vyšší třídy, které kladou důraz na kvalitu a styl zpracování a zároveň základní funkce hodinek, tedy maximální přesnost. Žádné zbytečné serepetičky. Přitom mají nádherný design a na kvalitě a zpracování materiálů, včetně minerálního sférického skla se opravdu nešetřila. Pokud chcete mít opravdu stylové hodinky na každou společenskou akci, za rozumnou cenu, tak vám Casio Wave Ceptor můžeme jedině doporučit.

Hodinky Casio Wave Ceptor si můžete koupit v seriozním eshopu hodinky.cz.

Komentáře jsou uzavřeny.